Płyny do płukania

Płyny do płukania

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 17 pozycji
  • Skoncentrowany, odświeżający płyn do płukania tkanin. Sprawia, że ubrania są jedwabiście miękkie, miłe w dotyku i się nie elektryzują. Dłużej wyglądają jak nowe. Ułatwia prasowanie. Jedna butelka 1l wystarcza na 34 prania.

  • Skoncentrowany, odświeżający płyn do płukania tkanin. Sprawia, że ubrania są jedwabiście miękkie, miłe w dotyku i się nie elektryzują. Dłużej wyglądają jak nowe. Ułatwia prasowanie. Jedna butelka 750ml wystarcza na 27 prań.

  • Skoncentrowany, odświeżający płyn do płukania tkanin. Sprawia, że ubrania są jedwabiście miękkie, miłe w dotyku i się nie elektryzują. Dłużej wyglądają jak nowe. Ułatwia prasowanie. Jedna butelka 1l wystarcza na 28 prań.

  • Orientalny płyn do płukania tkanin o przyjemnym zapachu olejku z paczuli i owocu amli zainspirowany starożytną tradycją indyjską. Sprawia, że ubrania są jedwabiście miękkie, miłe w dotyku i się nie elektryzują. Ułatwia prasowanie. Wydajny i trwały.

  • Tesori Byzantium pł do...

    Cena 17,06 zł

    Orientalny płyn do płukania tkanin o przyjemnym zapachu czarnej róży. Sprawia, że ubrania są jedwabiście miękkie, miłe w dotyku i się nie elektryzują. Dłużej wyglądają jak nowe. Ułatwia prasowanie. Wydajny, trwały, ekskluzywny.

  • Orientalny płyn do płukania tkanin o przyjemnym zapachu kwiatu lotosu. Sprawia, że ubrania są jedwabiście miękkie, miłe w dotyku i się nie elektryzują. Dłużej wyglądają jak nowe. Ułatwia prasowanie. Wydajny, trwały, ekskluzywny.